22 Şubat 2014 Cumartesi

dolu dolu haftasonu

Sen nasıl güzel birşeysin ya..:)
Bu hafta Asya'nın hayatında pek çok ilk gerçekleşti.Öncelikle merakla beklediğimiz birşey oldu ve Asya'nın ilk dişi düştü.Ama dişin akibeti meçhul :)Asya yemek yiyordu, sonra yok ...yutmadım diyor ama ...:) Diş perimiz o gece ziyarete geldi tabi...
Sonra Asya ilk kez senfoni orkestrası konserine gitti. 20:30 başlayan konser onun için geç bir saate denk geliyordu bu yüzden yarım saat sonra uyudu.Ama fonda en azından Bach vardı :)
Ve bu gece yine bir konsere geldi anne ve babasıyla Ayhan Sicimoğlu Latin All Stars konseriydi.Yine yarım saat sonra uyudu, bu sefer fonda Küba ezgileriyle ama :)
Bugün de babasıyla hayvanat bahçesine gitmişler ben eğitimdeyken okulda Asya tüm hayvanların üzgün olduklarını söylemiş... :( Aslında hayvanlara eziyet yapıldığını düşündüğüm hiçbir ortama destek olmamak da adına Asya'yı götürmüyorum.Bunların başında sirk ve yunus gösterileri geliyor.Asya'ya da sebebini anlayabileceği bir dille açıkladım.O da arkadaşlarına biz sirke gitmiyoruz hayvanlara kötü davranıyorlar diyor. Sanırım bu da son hayvanat bahçesi ziyareti olur...(ördekler nispeten mutlu göründüğü için fotoyu koydum ve çooook güzeller)


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder